Informace

TOP INZERENT – pro inzerci s fotografií

Využijte možnosti být Top inzerentem agro-obchodu. Objednejte si vydávání Vašich inzerátů s fotografií a získáte tak za cenu 300 Kč/inz./týdně + DPH neomezený přístup k www.agro-obchod.cz a týdeníku Zemědělec (více než 20 000 čtenářů každý týden). Inzerce na webovém portále se do tištěné podoby Agro-obchodu přenáší každé úterý kde cena je 300,- + DPH/za jeden stroj s popisem a jednou fotografií. Platba probíhá jednou za měsíc prostřednictvím faktury. Vaše inzeráty budou v tištěné podobě v týdeníku Zemědělec uveřejňovány vpředu pod hlavičkou s logem firmy a kontakty.  Na www.agro-obchod.cz bude Vaše firma uvedena ve sloupci Top inzerenti, kde zákazník uvidí Vaši techniku pohromadě. Ještě jednou může tyto inzeráty najít podle jednotlivých kategorií ve sloupci Zemědělská technika. Více informací získáte na adrese: petr.mikus@profipress.cz nebo na tel.: 721 247 205.

Placená obrázková inzerce

Placená inzerce Vám umožní přidat ke svému inzerátu fotografii. Cena za tuto inzerci je 300 Kč/týden + DPH. Každý týden znamená také jedno uveřejnění v tiskové podobě v týdeníku Zemědělec. Při opakované prezentaci většího množství techniky je výhodnější zaregistrovat se jako TOP INZERENT.

Bezplatná řádková inzerce

Zdarma můžete zadat neomezený počet inzerátů týdně na použitou techniku, ale i do  ostatních sekcí. Můžete také využít levné plošné barevné inzerce v rubrice Agro-obchod příloha týdeníku Zemědělec. Kontakt: Milena Kostihová, tel.: 277 001 645, e-mail: milena.kostihova@profipress.cz